| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti voi despre Mircea Badea?

27 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Platit de Voiculescu sa il pupe/linga in c.ur

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trist ca ala e modelul tau de barbat in viata. trist

| AFR81 a răspuns:

Nici buna, dar nici proasta. Nu mi se pare genul de om bun, amabil, de treaba. Din contra, il vad foarte arogant si plin de el. Totusi, n-am cum sa nu apreciez ca are, in mare parte, pareri pertinente si spune lucrurilor pe nume.

| Nemessys a răspuns:

Cine mai e si ala?

| GoldenZenith a răspuns:

Unul din bufonii lui Voiculescu.

| CleanHeart a răspuns:

Nici o parere
nu il urmaresc, nu exista
Toate cele bune! happy

| syd a răspuns:

Te exciti cand triggeruieste toti onanistii cu #rezist?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E inteligent, dar si-a pierdut de multi ani hazul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfarsitul ala numai tu il puteai scrie laughing. De ce nu pui mai puki "conquina"? Parca iti sta mai bine asa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un om foarte inteligent care informeaza cu adevarat bine lumea la televizor. Pacat ca nu prea are cu cine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prins de tine in... catuse? Tare as fi curios cum ai reusi asa ceva avand in vedere ca nu as ceda controlul nimanui, mai ales unei nebune rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place sa cred ca am o imaginatie destul de bogata. Cu astea spuse, tot nu pot vedea asa ceva, adica ce ai spus tu "cat ti-ar sta tie bine dominat de Coquina". E prea dificil de imaginat asa ceva, imposibil chiar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai fugi de aici, cum ti/ai dat seama?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" de fiecare data cand iti raspund." Asa parere buna crezi ca am despre tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te ia de nevasta Badea asta sau cum il cheama dar doar dupa ce "iti inchide" si tie gura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici macar nu m-ai vazut. De unde stii ce "moaca" am?

| m1dn1gh7 a răspuns:

Cand mi se par prea delicioase preparatele de pe paprika tv, ma uit la el inainte de somn. E un tip funny, dar si foarte serios in ceea ce spune. Parerile nu ni se intersecteaza mereu, dar e un om de calitate, multe din mizeriile prezente zilnic la tv nu-i ajung nici la degetul mic. De la el am auzit o poveste foarte profunda pe care am memorat-o involuntar cap-coada, e vorba despre povestea lui Ionica cel Prost.
https://www.youtube.com/watch?v=_h53vSvzPKQ

| Teffan a răspuns:

Ca umorul pe care il are, nu e pe gustul meu.
Nu ii suport vocea si nici gesturile.

Cand vine vorba de umor il prefer pe Radu Banciu.
Ma mai uit la el cand vreau sa rad.

De asemenea nu il suport ca om.
Nici pe Badea nici pe Banciu.

| WithinShadows00 a răspuns (pentru Teffan):

Umorul lui Badea chiar daca e de neam prost de multe ori e totusi romanesc. De fapt la Badea nu e chiar umor, ci bascalie.

| KronstadtResurrection a răspuns:

O cioară incultă, cu pretenții de geniu.

| WithinShadows00 a răspuns:

E de treaba cand nu vorbeste de politica. Adica nu e vreun geniu, dar stie sa faca caterinca bine de altii. Nu-l urmaresc la TV, doar pe YouTube cand se mai nimereste pe un anumit fragment.

Buna.

Un om care critica in lipsa de cauza și un agarici care se da mare pe la televizor fără motiv. Crede ca e amuzant dacă zice și el doua vorbe acolo.

| FLORENTINAndreea a răspuns:

Inca un om care isi da cu parerea despre anumite subiecte, dar ca majoritatea celor care comenteaza, ramane la stadiul acela, nu face altceva.
Nu il urmaresc deci nu stiu daca a fost la vreun protest sau a semnat vreo petitie, daca da, atunci felicitari lui.

| mistergiovany49 a răspuns:

90 la suta dintre cei ce au postat o parere despre Mircea Badea sunt niste frustrati ( ca sa ma exprim elegant ). Nu sunt fanul lui dar, are curajul sa spuna adevarul in toate privintele si datorita acestui lucru am toata pretuirea si respectul pentru el. Un roman VERO cum ar spune italienii!

| DaniGrasu a răspuns:

Despre Mircea Bravo? E băiat super.
Despre Mircea Badea? Un tip care nu are nici haz, nici simpatie, nici umor nici nimic.

| WithinShadows00 a răspuns (pentru DaniGrasu):

Ardeleanul ala obosit amuzant cat o soseta uda?
https://www.youtube.com/watch?v=cbwGUnarLIM
Asta e cel mai amuzant clip cu el. Bravo lui cand tace! Bunica-sa e miezul.

| UniVersdeVersCartedeIubire a răspuns:

Badea știe el ce știe, altdel lumea nu ar urmări ce spune la tv de atâția ani...