| ionutz1011 a întrebat:

Ce parere aveti despre o cariera ca soldati si gradati profesionisti?

Răspuns Câştigător
| christina1370 a răspuns:

E o super oportunitate, mai ales ca nu foarte multi tineri mai iau in considerare cariera militara.
Iti dai silinta putin la inceput, dar apoi ai un loc de munca sigur, un salariu bun, si o gramada de avantaje.
POti pleca de jos, ca soldat, si faci cursuri vreo 4 luni, sau poti la fel de bine sa faci liceul militar la breaza, sau stagiu de 3 ani, pentru ofiteri.
Mie personal mi se pare minunata o cariera militara. Mai ales pentru un baiat.