| gabi911 a întrebat:

Ce parere aveti despre un job de programator sql in reporting services, castig 1500 RON, program 8 ore zilnic, 5-6 zile pe saptamana, conditii bune de munca?

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Depinde in primil rand de experienta, un programator bun cu multa experienta nu va accepta un astfel de job, dar pentru un proaspat absolvent care are nevoie de experienta e un job excelent

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

E mai mult decat ok.

| Just4Joker a răspuns:

Mi se pare un job excelent... un salariu convenabil
Super!
Mai ales daca il practici pe undeva in strainatate, nu-ti trebuie asa multa engleza!

| ICPreda a răspuns:

Salut!
Este un job frumos, salariul insa este acceptabil sa ma exprim asa, pentru inceput este... ok, un ok tras de par, insa in vremurile noastre te multumesti si cu atat!
O zi buna!

| gabi911 explică:

Lucrez de 8 luni pe postul asta dar incep deja sa imi doresc un job mai interesant.e cam plictisitor sa lucrezi pe calculator