| andrapopa97 a întrebat:

Ce parere aveti despre Universitatea Nationala de Aparare Carol 1?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai ingustează intrebarea, e PREA neclară

| andrapopa97 explică (pentru sierra1):

Nu văd nimic neclar in această intrebare.happy

| sierra1 a răspuns (pentru andrapopa97):

Mai concret dacă se poate altfel ceea ce soliciți e un adevărat studiu

| andrapopa97 explică (pentru sierra1):

O sa dau mai multe detalii, astfel. Ceea ce ma intereseaza este daca se ofera post dupa finalizarea studiilor la facultatea Logistica. Exista si locuri la buget? De asemenea, este o facultate de viitor? Ma axez pe partea militara.Acestea sunt principalele mele intrebari.

| sierra1 a răspuns (pentru andrapopa97):

Da, primești un job BUN! Toate sunt la "buget"

| andrapopa97 explică (pentru sierra1):

Iți multumesc mult!

| sierra1 a răspuns (pentru andrapopa97):

Să fii iubită