| AiEnma97 a întrebat:

Ce profesie poti sa ai daca termini facultatea de matematica?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu stiu ca profesor de matematica.Te poate ajuta la anumite profesii pe care le doresti in viitor.Tu crezi altceva? Te mai iei si de Xx degeaba.Intrebarea ta nu prea are sens.

| AiEnma97 explică (pentru darrio2007):

M-am gandit la profesor de matematica, dar mi se pare ciudat fapul ca exista o intreaga facultate numai pentru o singura profesie.

| darrio2007 a răspuns (pentru AiEnma97):

La ce facultate esti?

| darrio2007 a răspuns (pentru AiEnma97):

Sau urmeaza sa fii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesor de matematica.

| XxAnonimuXx a răspuns:

Avocat al apararii sau Avocat al acuzarii

| AiEnma97 explică (pentru XxAnonimuXx):

Daca aveai de gand sa-ti bati joc, mai bine nu raspundeai la intrebare...

| XxAnonimuXx a răspuns (pentru AiEnma97):

Meseria asta e foarte buna castigi bani multi ai nevoie de multa scoala

| AiEnma97 explică (pentru XxAnonimuXx):

Dar avocat ajungi doar daca mergi la Facultatea de Drept.