| Veronica_1260 a întrebat:

Ce profesii sint pentru fete?

10 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Oricare, femeile sunt egale cu barbatii!

| Psihoyounger a răspuns:

Nu există aşa ceva. Cum a spus şi Ourano, femeile sunt egale cu bărbaţii aşa că îţi poţi alege orice meserie doreşti, atâta timp cât îţi place.

Psihoyounger

| RXN a răspuns:

Oricare i se potriveste, ii face placere sa o faca si pentru care are pregatirea necesara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dama de companie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dama de companie
dansatoare la bara sau in general

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu importa fata sau baiat trebuie sa-ti alegi ceea ce-ti place tie, dar pentru o fata i-ar sta bine o profesoara, secretare, medic,,,,

| FabuloasaRO a răspuns:

Am observat ca e la moda ca fetele, in special dupa ce termina facultatea, sa lucreze in PR, Marketing sau Organizare de evenimente. Probabil pentru ca sunt domenii in care intuitia si comunicarea buna joaca roluri importante si este un lucru bine-stiut faptul ca femeile sunt mai bune in ceea ce priveste Comunicarea decat barbatii.
Raspuns oferit de http://www.fabuloasa.ro/

| iulia276 a răspuns:

Http://www.eva.ro/......-4592.html
arunca o privire aici.

pupic

| Pisikk a răspuns:

Dupa mine ar trebui sa lucreze in moda, medicina, vanzari comerciale etc... Funda?

| Taniusika a răspuns:

Pentru fata este foarte normal sa sa duca la medicina,, Parerea mea