| Doinitza060024 a întrebat:

Ce profesii sunt bine platite?

13 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Magistrat, avocat, notar, doctor, preot, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medic,avocat.

| Flaviucu a răspuns:

IT, IT si iar IT, dupa parerea mea dupa IT este inginer in constructii si arhitect.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

In cadrul armatei, serviciilor secrete si IT.Ba chiar si constructii.

| justadream94 a răspuns:

Procuror care e si la cautare acum!
medic
arhitect
specialist IT
cam astea ar fi..eu sunt student la arhitectura, daca vreii detalii, lasi mesaj

| jamal000 a răspuns:

Medicii, avocatii, cei din armata!

| Gamerita a răspuns:

Programator / lucrator IT

| LilTunechi a răspuns:

Informaticienii cei ce lucreaza in arta digitala si medicii asta-i clarbig grin

| annamaria199925677 a răspuns:

Depinde ce iti place. Daca vrei sa devi medic da nu orice medic unul care face tot felul de transplante si cine stie ce atunci sa stii ca vei castiga bine.Dar daca iti place informatica si sti ca e foarte bine platita.

| Ota_Cristian_1994 a răspuns:

O profesie bine platita este avocatura.

| EmyEmy99 a răspuns:

Si doctorii, profesorii la scolile private

| Katerinutza a răspuns:

O profesie bine platita este pisihologul.

| Despa_Gabriel_1992 a răspuns:

De fapt, Filme porno