| racc a întrebat:

Ce sa aleg? Facultatea de construcții civile sau inginerie auto(autovehicule rutiere) ambele la Ovidius Constanța si de ce? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Eikudo a răspuns:

Încearcă să priveşti întotdeauna avantajele şi dezavantajele unui lucru pe care eşti pe cale să-l alegi. Fă o antiteză dintre cele două facultăţi, vezi cam unde te-ai descurca tu mai bine. Nu uita să pui în calcul şi unde se câştigă mai bine şi unde ai putea face faţă mai uşor. Eu aş opta pentru autovehicule rutiere, însă depinde şi de tine. Analizează unde ai face faţă mai bine şi unde ai putea acţiona ca la carte + unde se câştigă mai bine, şi încearcă să iei o decizie. Sper că te-am ajutat. happy

2 răspunsuri:
| racc explică:

Si eu tot spre autovehicule rutiere ma indrept.este buna cea de la Ovidius? Este acrediata?

| Eikudo a răspuns:

Nu mă întreba. Habar nu am. Încearcă să te uiţi pe site-ul lor. Sigur au aşa ceva.