| IoanaIonuca a întrebat:

Ce sa aleg intre Stiinte Economice si Medicina si de ce? Voi ce ati alege?

2 răspunsuri:
| Zeed123 a răspuns:

Sincer. Oricat de greu ar fi la Medicina tot asta as alege. In primul rand esti platit mai bine. Salvezi oameni si o sa fii indragit de cam. Toata lumea. Dar cum am mai spus. E foarte mult de munca

| SWAG26 a răspuns:

Te sfatui sa alegi medicina pentru ca salvezi oameni si e datoria ta de a salva si altii vor fi si multumita de tine.Eu as alege medicina