| ionutt567 a întrebat:

Ce sa ma fac, preot sau psiholog? Ma atrag amandoua

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Psiholog, preotii nu au faima asa buna dumnezeu sa-i ierte pentru pacatele lor

| anonimg a răspuns:

Poate îți va fi mai ușor să te decizi dacă vei citi cartea "Minte, caracter, personalitate":
https://www.viatasisanatate.ro/minte-caracter-personalitate-editie-completa

| Andreeush a răspuns:

Pentru a fi preot trebuie să ai vocație, nu să simți o atracție.

| Digikey a răspuns:

S-ar putea sa te usture mai mult fundul in seminar decat la facultate.

| Vikaa a răspuns:

Nu te fa si tu popos, ii plina tara de ei, mai bine psiholog, psihologia e o materie frumoasa si usoara de inteles.

Răspuns utilizator avertizat
| irinas5 a răspuns:

Păi depinde de ce așteptări ai, că cele două nu înseamnă aceleași lucruri.