| Anapoda a întrebat:

Ce scoli trebuie sa faci ca sa fii pompier?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Ca sa fii ofiter trebuie sa faci Academia de politie specialitatea pompieri "Alexandru Ioan Cuza" din Bucuresti.Este singura facultate de acest gen din tara.

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Sc generala si liceul.In rest trebuie sa treci examenul psihologic si cel fizic(cand te angajezi). E destul de greu pentru ca, de obicei sunt multi candidatzi.Mult noroc si sa ajungi acolowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci scoala de SEX

| Airplane a răspuns:

Pt a fi pompier nu iti trebuie un anumit fel de studii
Trebuie sa ai liceul terminat
Daca vrei sa avansezi in grad iti trebuie o alta facultate(cred)

| Tenchiu a răspuns:

Sa ai liceul terminat, si'atat!