| pisihabarnuare a întrebat:

Ce slujbe ar exista in domeniul artei si biologiei (cumva combinate)

Răspuns Câştigător
| UltraLex a răspuns:

Hibridizarea anumitor specii de plante florale sau fructifere pentru a obtine ceva nou ca si: trandafirul albastru sau planta care face rosii si cartofi in acelasi timp sau altoirea anumitor plante pentru a arata intr-un anume fel (asta avea si un nume dar nu mai tin minte exact cum se numea stiu ca era un domeniu foarte cautat in Olanda) Dar majoritatea tin si de genetica
Fiindca dupa parerea mea sa creezi este o arta

1 răspuns:
| GTAtutu2001 a răspuns:

Pictura nuda happyhappy