| floamaliia a întrebat:

Ce știți despre firma Actors talent group srl care angajează în București ca spectator la emisiuni model make up și testări produse.
Este țeapă?

6 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Daca sunt cei care cer bani pentru portofoliul, da este teapa

| floamaliia explică (pentru ioana748):

Au zis ca e taxa de înscriere și am primit un bon cu ștampilă pentru ca am plătiți doar 50 de lei nu toată suma. Iar pe bon scrie "taxa de înscriere"

| ioana748 a răspuns (pentru floamaliia):

Am inteles. Cam cu asta se ocupă. Abordează diferite persoane si incearca sa ia o suma de bani pe motive diverse. Sunt niste escroci.

| floamaliia explică (pentru ioana748):

E anunț de pe olx.

| ioana748 a răspuns (pentru floamaliia):

Da, incearca pe orice cai.
Unde se cer bani nu este ceva viabil.
Sunt si anunturi unde se specifica ca inscrierea este gratuita.
Cum ar fi cei din linkul de mai jos.
https://intercastingagency.ro/despre-noi/

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Numai talente au iesit de acolo