| Gatsby a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa fii ca Bear Grylls#

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Pai el a fost in Fortele Speciale SUA si acolo a fost antrenat sa reziste in orice conditii.In Romania nu cred ca poti sa faci asa ceva

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Step 1 ) Drink your own piss

Step 2 ) Repeat

| Seepty a răspuns:

Trebuie sa ai un stomac tare si ambitie ca sa mananci si sa supravietuiesti cum o face el.

| Gatsby explică (pentru Seepty):

Vreau mai mult pe parte sportiva si practica sa invat. adica sa fac barci, foc, adapost, sa fug, sa ma catar...

| Maryusell a răspuns (pentru Gatsby):

Dar ce crezi, ca eu sunt profu' tau de sport? Ajunge ce ti-am scris laughing Cauta si tu pe youtube! laughing

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Buna! Eu, sincer, cred ca este o facatura! M-am uitat si eu la el, am vazut intr-o pauza de filmari, cum faceau ei ceva...

| Gatsby explică (pentru ZaraZaraPerlin):

Mmmmmmmmmm, tousi e impresionant ca stie atatea lucruri. vreau si eu sa invat atatea lucruri esentiale care sa stii ca pe mine m-au ajutat uneori

| ZaraZaraPerlin a răspuns (pentru Gatsby):

Este educativ, dar in mare parte. ti-am spus...

| Maryusell a răspuns:

Primu' pas: incepi prin mancarea gandacilor.
Pasu'2: Incerci sa excaladezi un munte foarte inalt si periculos.
Pasu' 3 : Te pui cu albinele laughing
Pacu'4 : Nu conteaza gustul cacatului.Cand e foamete poti manca orice.
Pasu'5: Cand nu ai apa... poti bea pisat laughing
Pasu'6: Nimic nu e imposibil! Trebuie sa faci orice pentru a supravietuii!
FUNDA?

| Gatsby explică (pentru Maryusell):

laughing))))))))))))))))))))))))))))) super funny! 10 funde pentru umor

| Maryusell a răspuns (pentru Gatsby):

Taree fratee! rolling on the floor Ms.

| Adrian-Speed_Adrian_1990 a răspuns (pentru Maryusell):

rolling on the floor hai ca esti tare frate! dar ai dreptatewinking

| georgi2239 a răspuns:

Nu stiu! Scuze.