| Alecsandriii a întrebat:

Ce trebuie sa urmezi dupa liceu pentru a iesi tehnician dentar?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Facultatea de Medicina, specializarea tehnica dentara! Sunt si scoli postliceale.

| Bondarel99 a răspuns:

Este un colegiu foarte bun de 3 ani la UMF Carol Davila in Bucuresti (face parte FMAM si iesi tehnician dentar), momentan cred ca e cel mai bun din tara. Nu cred ca este incadrat ca facultate, cel putin acum cativa ani nu era, de asta profesorii ii spun colegiu.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Zoofilia la seral.