| anonim_4396 a întrebat:

Ce v-ati dorit sa fiti cand va faceti mari? Eu unul, recunosc, am vrut sa ma fac musafir.

Răspuns Câştigător
| LittleZyzy a răspuns:

Eu mireasa rolling on the floor)

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Toata viata am vrut sa fiu doctorita. Si m-am facut.

carla
| carla a răspuns:

Eu m-as face Ioana Basescu, cu ditamai apartamentul, notar public, ditamai salariu si tata presedinte rolling on the floor

eileen
| eileen a răspuns:

Musafir?laughing ce dragut! am auzit fetite care vor sa se faca mirese ca si littleZyzylaughing eu mi-am dorit sa ma fac creatoare de moda, faceam sute de modele, ma schimbam de trei ori pe zilaughing apoi mi-am dorit sa fiu invatatoare, profa de feniciana, pilot, doctorita si vanzatoare de ziarelaughing

| MihaiA a răspuns:

@ supersx. eu mi-am dorit sa fiu mafiot laughing)
@ blonda_suprema. cred ca nu big grin

| borsec a răspuns:

Stewardesa si mai apoi arheolog, dar din pacate nimic n-a iesit din toate astea...sad

lolita
| lolita a răspuns:

Eu am vrut sa ma fac creatoare de moda da am ajuns model happy
am vrut sa am afacerea mera si... inca mai am de asteptat. happy

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Printesa. Ce ziceti, mi-a iesit?

| chikitoka a răspuns:

Eu am vrut sa ma fac "nemuritoare"laughing si bunica mea mi-a spus " daca vrei eternitatea traieste o viata ce merita amintita"...

| Andreea_8014 a răspuns:

Psiholog...

| blabla a răspuns:

laughing)) eu am vrut sa ma fac spion

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pilot. Am facut planorism, dar vroiam la zbor cu motor. Mama mi-a taiat elanul, spunandu-mi ca baietii nu zboara ca pasarile, deci sa stau cuminte pe pamant ca altfel raman fata batrana.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi placea marea si voiam sa fiu marinar, a fost o deceptie sa aflu ca fetele nu practica aceasta meserie si am ajuns de pe apa...in aer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arhitect...Nu mi-e iesit.big grin

| RamonaMn a răspuns:

Eu am vrut sa ma fac jurnalist s'o interoghez pe Barbie. (nu radeti aveam 3 ani sad)

| florys99 a răspuns:

Eu am vrut sa ma fac vedeta laughing