| TheLastDancer15 a întrebat:

Ce ziceti ca ar fi mai bine sa ma fac: profesoara de engleza sau coregrafa (de dans)?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sa inteleg ca te pricepi si la una, si la alta?
Gandeste-te la ce esti mai buna si ce iti place mai mult! Ai putea chiar sa le faci in paralel. Dansul, de exemplu, sa fie mai mult hobby. Succes!

| Isabelamaria21 a răspuns:

Eu cred că părerea noastră nu contează mai bine alegi tu

| Saya_1767 a răspuns:

Coregrafakiss

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Amandoua meserii sunt dragute si cu multi bani.dar iti zic eu.parerile oamenilor nu prea conteaza deoarece te iei dupa ei si apoi iti pare rau! eu am patit-o!sadori cum este alegerea ta nu a celor din jur! daca vrei imi poti da o fundita daca nu nu ma suparhappy

| MindExplode a răspuns:

Profesoara de engleza e mai usor la profesoara de dans trebuie sa depui mai mult efort.happy

| Cineva3 a răspuns:

Coregrafa e super tare

| danieldan123 a răspuns:

Coregrafa succes

| Teuta8941 a răspuns:

Depinde de tine.nu putem noi zice ce e mai bine pentru. tine. Eu zic ca a fi coregrafa este mai banos, dar normal, trebuie multa munca. Oricum, bafta!

| dyadyanadya a răspuns:

Profa de engleza

| pisicutza3d a răspuns:

Eu cred ca ar trebuie sa te faci corecgarafa de dans daca stii sa dansezi si ai o imaginatie bogatawinking.bye

| lary13 a răspuns:

Coregrafa in caz ca esti creativa si priceputa la asta si cel mai important sa-ti placa dar daca nu vrei sa devii coregrafa poti sa icerci si profesoara de engleza insa daca nu-ti plac niciuna ai putea sa devii si altceva:d
Funditasmug?