| newaccountbye a întrebat:

Cele mai bune facultăți de drept din București? Nu contează dacă e de stat sau privată. Sa fie cea mai buna.

Răspuns Câştigător
| Lovelyrockgirl a răspuns:

Buna seara!
Te poti inscrie la Universitatea din Bucuresti-specializare Drept
sau
Universitatea Crestina Dimitrie Cantemir-Drept.
Mult succes!

6 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Pai facultatea de Drept a UniBuc.

https://drept.unibuc.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand e Dreptul de la Unibuc. Are profesori de renume, chiar daca nu sunt mereu pedagogi prea buni.
Mai e si cea din cadrul Universitatii Nicolae Titulescu. Sunt si acolo cativa profesori buni. Dar e privata, asa ca poate fi usor problematic uneori.

Răspuns utilizator avertizat
| NuCitescNotificari a răspuns:

Dar nu vrei tu facultati de STÎNG? astea ce au?!

| Anonimu7041 a răspuns:

Poți opta și pentru ASE (Drept)
E noua și mie mi se pare ok (În teorie acum, ca în practica nu stiu)

| 3824060673 a răspuns:

Libertatea absolută