| Meineherz a întrebat:

Cine are BAC-ul anul acesta? Ce ziceti? Va descurcati?

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Cine invata, se descurca, cine nu, plange.

8 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Ce aveti ma? ca anul trecut nu va mai fi.eu invat, dar mai trebuie si noroc la bacoh go on sper ca va fi usor sa iau si eu o medie de 9happy ca destul au luat astia de la filo numai medii de 9 30+ (la mine in oras), sa mai ia si mate info note mari...

| Meineherz explică (pentru BlancaFantasma):

Anul acesta ai bacul Blanca Fantasma? Si eu sunt profil real (mate-info) clasa a-XI-a. Daca dai anul acesta iti doresc de pe acum Bafta.

| BlancaFantasma a răspuns (pentru Meineherz):

Da,dau anul asta..peste mai putin de 2 luni.multumesc,sper sa fie!

| Meineherz explică (pentru BlancaFantasma):

O sa fie;-). Sa ma anunti printr-un mesaj cum a fost (gradul de dificultate al exercitiilor) si daca ai trecut sau nu. Te-am pupat si spor la invatat :*

| tocoal a răspuns:

Vor sa scoata camerele.

| Felys a răspuns:

E pericol anul asta

| zahy a răspuns:

Abia astept sa vad la TV cum pica peste 80%, acum cu camere de luat vederi mai copiati...

| alecsalecs a răspuns:

Nu! Dar iti garantez si tine minte! Va fi un dezatru si mai mare decit anul trecut! cred aproape de suta la suta! in picaj liber!laughing)