| Laurentiu2212 a întrebat:

Cine e cel mai bogat om?

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Fondatorul Amazon, Jeff Bezos, a pierdut prima poziție in topul bogatasilor, care îi revine acum unui european: Bernard Arnault, patronul lanțului Louis Vuitton.

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu nu cred ca cel mai bogat om se gaseste in revista Forbes. Sunt multi care au averi colosale de care nu stie nimeni

| Alexuţ02 a răspuns:

Jeff Bezos, pe 2 este Bill Gates iar pe 3 este proprietarul Louis Vuitton, Bernard Arnault despre care se spune ca ar vrea sa cumpere echipa de fotbal A.C Milan, stiu ca nu te intereseaza asta, doar am spus-o.

| TheWznd a răspuns:

Conform Forbes, in 2019 a fost Jeff Benzos, fondatorul platformei Amazon.

Forbes e revista care face topul celor mai bogați oameni din lume de vreo 30-40 de ani.

De obicei topul se schimba, cam odată la 2-3 ani.

| nastaseelenacristina a răspuns:

Depinde ce fel de bogatie, unii se simt bogati ca au bani unii ca au pe cineva, copii, familie, parinti sanatosi...

| EuAMG a răspuns:

Papa....neoficial