| ionika17 a întrebat:

SalutAs avea un interviu la superbet luni dar e pe zoom si ar dura cam 1 h.Nu prea imi surade ideea sa stau cu un angajator 1 h pe camera mi se pare aiurea ce naiba poate sa te intrebe timp de 1h.Ar fi ca asta doar primul interviu (nu exact cam cate ar fi).A lucrat cineva la la superbet sau a fost la vreun interviu la ei stie cum decurge un interviu pe zoom, ce te intreaba atata timp, ce anume te pune sa faci.Nu prea imi surade ideea.Ce parere aveti?!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă nu îți surâde ideea nu te mai angaja la ei

| VoidEternal a răspuns:

Zici că cine știe ce se întâmplă. Interviul o să decurgă in online exact cum ar decurge și fata in față. Nu e deloc neobișnuit sa dai un interviu de o ora. Nu știu de unde atâta paranoia. Ce crezi că se întâmplă în timpul ăla, îți ia datele de pe card?

Sau ai lucruri mai importante de făcut, nu poți acorda o oră cuiva care ar putea să-ți ofere un job? Jeez...

| ionika17 explică (pentru VoidEternal):

Nu am stat in viata mea 1h la un interviu nici fata in fata apoi online

| ioana748 a răspuns:

Pe „undelucram.ro" gasesti informatii referitoare la interviuri in cadrul Superbet
Multa bafta,

| Lupică27 a răspuns:

Pe post de director sau ce post? ca altfel nu-mi explic de ce dureaza o ora un interviu.

| ionika17 explică (pentru Lupică27):

Casier, operator de aceea ma mir si eu ca nu e cine stie ce job

| Lupică27 a răspuns (pentru ionika17):

Unde te ia cu din astea e clar ca e job de rahat. Stai in mediul ala de parnaiasi pacanagii toata ziua.