| roxanikmititika a întrebat:

Cine imi da si mie o idee va rog cu ce sa ma imbrac? astazi,, in seara de revelion"funda

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Anddrea a răspuns:

Fusta din dantela, un maieu simplu alb sau negru si tocuri sau o rochita.

| Dee0tzaA a răspuns:

Hmm.de ex. eu imi iau o pereche de colanti cu modele de blugi pe ei.gri, un top alb cu o curea de aia elastica la brau, cizme cu platforma, si o blanita alba, asa ma imbrac eu.
Prietena mea isi ia un maieu negru mulat pe corp, pe gat, colanti negri, o curea alba groasa la centura si cizme cu toc cui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o rochie eleganta

| Gicone a răspuns:

Cu haine

| bogdan555 a răspuns:

Cu o fusta rosie trandafiriu sau cu o bluza roz bonbon si blugi negri

| Geo_2433 a răspuns:

Eu mi-am luat o rochita neagra, cu paiete in partea de sus, in fata. + manusi finutze :X dresuri si cizme fara toc(sunt inalta). asta a fost tinuta mea, iar prietenului meu ii "fugeau" ochii numai dupa mine. :d