| Elisaa7 a întrebat:

Cine imi poate spune: daca m-am inscris la facultate acum in iulie mai pot in toamna sa ma transfer la alta facultate, adica sa renunt la care m-am inscris si sa merg la alta?/Fundaaa

1 răspuns:
| Liviucu a răspuns:

Nu poti, trebuie sa iti depui dosar/sa dai examenele pentru admitere in sesiunea de inscrieri pentru o alta iar daca vei intra vei renunta la prima. Migrarea intre facultati se face doar intre anii universitari. Dar depinde si de pile aici... dar si de facultate. Daca e una privata nu iti fa probleme, vei rezolva.