| Negi-Fan_Asha_1998 a întrebat:

Cine imi spune niste generatoare de like fara cont?

7 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Sa ma scuzi ca iti raspund la intrebare cu o alta intrebare: De ce vrei sa iti furi caciula facând multe like-uri fara sa fie reale? In locul tau m-as multumi mai degraba cu 3-5 like-uri dar sa stiu ca sunt de la prietenii mei, decat sa am 100 like-uri si sa stiu ca nu sunt adevarate.

| OnuOnulică a răspuns:

E ilegal.

| ??c??? a răspuns:

Așa ceva este ilegal și sau nu există.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Dc vrei sa faci asta nu se poate sau este asa ceva

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Vand eu like-uri, la ce-ti trebuie? Vei dormi mai bine dupa?

| Den30 a răspuns:

Pfff...doamne..fata va intrebat daca stiti si voi incepe-ti si comenta-ti! Eu cred ca ..se numeste degeaba TPU! :/ Da stiu eu unul : Vimuo(nu trebuie sa-ti faci cont) si nu este ilegal..ca sa stitiwinking sunt like reale numai ca nu sunt de la oameni din tara noastra, eu chiar am discutat cu o persoana care mi-a dat like la generatoare! Deci va asigur ca nu e nici ilegal (nu ve-ti fi inchisi) laughing) si sunt like reale! happy