| DRaEd a întrebat:

Cine ma ajuta sa gasesc o carte, deci am auzit de o carte "cum am devenit legionar" de mircea eliade problema e ca nu o gasesc fie aceasta nu este o carte ci un capitol sau nu exista.va rog frumos sa ma ajutati, imi trebuie sa o citesc, daca ma puteti ajuta si cu un link de unde sa o citesc pe net sau un site de unde sa o cumpar ar fi excelent.Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Amuzant, stiu faza dar nu o ajuti sa gaseasca astfel cartea laughing

| anutza a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Mircea_Eliade
nici eu nu am gasit-o