| teiube a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema as vrea sa citesc "Nunta in Cer" de Mircea Eliade dar nu gasesc cartea descarcata pe sit am cauta pe mai multe situri si nu o gasesc sa o cites cine imi da un link sau un sit cu cartea descarcata sa o citesc primeste fundita

1 răspuns:
| Mikaela a răspuns:

Pe net nu o sa o gasesti.Eu te sfatuiesc sa te duci in magazinele mari, gen carrefour si acolo poti sa gasesti cartea de la jurnalul la 11 lei. Merita citita, eu am citit-o si chiar din ea mi-a picat la abc anul asta.
Deci Good luck!happy