| lovelife_4032 a întrebat:

Cine poate lua bacul in anul acesta

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cine învață trebuie să ia toate examenele pentru bac.
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Cei care dau plicullove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care invata si nu se bazeaza pe copiat, ci isi vad de treaba. bacul e usor, ca plozii de a 12-a nu invata si se plang ca "vaai ce subiecte" aia e partea 2. lasa cluburile si pune mana pe carte, ca de asta depinde viitorul tau.

| Chaos888 a răspuns:

Cine invata!

| lovelife_4032 explică:

Mai tare destepti sunteti dar voi ati luat cumva bacu cand nu era Funeriu la conducere, nu-i asa asa ca ciocu mic sau sunteti niste tocilari handicapati care nu stiu altceva de la viata decat tocilaritu...Hi Hi

| lovelife_4032 explică:

Sa fim seriosi creierele voastre sunt spala-te de sistemul comunist mama ce tara de handicapati nu-i de mirare ca suntem ultimii in lume la tot ce exista si pe langa asta,, toata lumea are facultate,, ce moda stupida un sistem de ****