| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie ce probe fizice sunt la Academia fortelor terestre Sibiu, specializarea științe administrative?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://birarges.go.ro/academii-testarefizica.html Testele sunt valabile la orice academie militara si specializare.
Amanunt pentru prima proba: http://www.smmmfn.ro/admitere/PROBA%20A-2013.pdf

| puffypuff a răspuns:

Probele pentru academii, in afara de academia nationala de informatii sunt identice happy cel mai ok ar fi sa de duci la un centru militar zonal sau sa cauti pe site-urile oficiale informatii suplimentare!