| littlesunshine01 a întrebat:

Cine stie ce profile sunt la liceul militar "Mihai Viteazul " din Alba Iulia si ce ore se fac? am auzit ca exista doar profilul mate-info. este adevarat? fundita...big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| katy2010 a răspuns:

Liceul Mihai Viteazu este liceu de profil matematica-informatica destinat pregatirii elevilor pentru cariera militara in academiile M. Ap. N.

sper ca ti-am fost de ajutor:*

funditaaabig grin :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politie, jandarmerie, oameni de forta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi scuze-ma dar asta nu e un raspuns ci o intrebare ci o intrebare:exista vre 1 liceu militar in bucuresti

| crazycolor a răspuns:

Nup,nu exista

| Daliutza a răspuns:

Da este adevarat de fapt asta este specialitatea liceului...mate info.