| stavre1 a întrebat:

Cine stie cel mai bun antivirus va rog frumo

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai si daca il stiu ce se intampla? Uite unul dintre cei mai buni este Kasperski Internet Security 2011.

| alex2009 a răspuns:

Eu folosesc avast sunt foarte multumit de el cel mai bun nu exista trebuie sa testezi toti antivirusii pe propriul pc si tu tragi concluzia mai poti folosii si bitdefender scaner online. Dar sa nu instalezi pe pc nod 32 este printre cele mai slabe eu zic sa mergi pe avast eu am testa cam toata piata de antivirus si m-am oprit la avast 5.

| REDSQ a răspuns:

CEL MAI BUN ANTIVIRUS ca fiabilitate, semnaturi de virusi si sa-ti mearga PC ca uns este KASPERSKY PURE;) eu am mers numai pe gama KASPERSKY dupa ce am testat toate antivirusurile de pe piata. am KASPERSKY Original si surfez linistit pe net de ani buni.

Premiul anului 2011 acordat de revista PCMag:

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2372364,00.asp

| Wehrmacht a răspuns:

Kaspersky antivirus 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Avast 2)Kaspersky Internet Security 2010, 2011 3)Avira 4)NOD32

| emiitzzy a răspuns:

Nod 32happy
eu asta il am de muult si bine si nu am probleme cu calcu:X

| SimoooSven a răspuns:

Norton antivirus
McAffe
funda?batting eyelashes

| alesia29 a răspuns:

Eu folosesc nod32 si nu am probleme

| Marcella a răspuns:

Avast...sunt multumita de el...try it

| Infern0 a răspuns:

Parerea mea este ca cele mai bune antivirusuri este Norton, Avast si Avira pe astea le-am folosit acum folosesc avira acestea sunt cele mai bune n-am nicio problema de cand am

| ღALexuTzAஐ a răspuns:

Cel mai bun antivirus este nod 32.

| ioNUTzB00S a răspuns:

Eu siam ca cel mai bun antivirus este avira detecteaza toti virusi si te anunta cand iai detectat! vunda?