anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Te crezi frumo(a)s/?

Răspuns Câştigător
| pauula a răspuns:

Nu ma cred, suntlaughing))(modesta)

21 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Nu cred ca sunt frumoasa, stiu ca sunt frumoasa laughing
Acum serios daca nici eu nu ma cred frumoasa cine sa mai ma creda?

| DakotaRoyse a răspuns:

Uneori frumos, alteori frumoasă laughing

| pwp a răspuns:

Sincer,nu...bine putin asa tongue

| Alexutza25 a răspuns:

Da.

| ThePoet a răspuns:

Ma cred frumos, dar respingator.

floresdemayo
Userul Lunii
| floresdemayo a răspuns:

Uneori. Doar când iubesc si mă simt iubită.

| Elvina a răspuns:

Desigur. Si nu doar eu, ci si cei din jur.

| Niiiicu a răspuns:

Nimeni nu este urat doar ca nu stiu alti sa aprecieze frumusetea si da cred ca sunthappydar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ma vad frumoasa dar nici nu exagerez.
Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca raspunsul meu ti-a fost de vreun foloshappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| rutanklan a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))) Foarte. Dar in comparatie cu numele tau, deloc laughing.

| Hevnoraak a răspuns:

Nope.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Nimeni nu este frumos/s pe acest Pamant, doar ca suntem diferiti la fata, totusi eu nu ma cred un Wiliam Lewys dar nu cred ca sunt nici chiar asa de urat.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Poate sunt frumoasa. Nu vreau sa par laudaroasa dar multi mi-au zis ca sunt frumoasa (seman foarte mult cu personajul din poza de la profilul meu, mai putin la ochi, eu am ochii verzi). Poate e din cauza ca ma straduiesc sa arat cat mai bine, in special chipul, asta deoarece pentru mine conteaza mult parerea pe cere o au altii despre mine. Nu doar despre infatisare ci si despre caracter. Mai important este sa fim frumosi la interior! happy

| arual93 a răspuns:

Asta imi poate spune altcineva.dar nu ma refer strict la aspectul exterior pentru ca nu doar asta te face frumos..frumusetea este alcatuita din mai multe invelisuri, iar stratul exterior nu este cel mai important, conteaza so cel interior...respectul de sine conteaza, fiecare este frumos si se considera asa..bineinteles in felul sau, doar suntem unicibig grin

| Sashavalentine a răspuns:

Nu ma cred frumoasa, ci ma vad frumoasa...

| Alcs a răspuns:

NU dar tu?

| tessa01 a răspuns:

Asta cu frumusetea tine mai mult de increderea pe care o ai...eu sincer ma consider frumoasawinkingdar cum a zis budbundylaughing))

| bolsevic a răspuns:

Sunt ingrozitor de frumos simt cum imi cresc aripi si cineva ma cheama la cer, o fi iubirea, sa fie dragoste sau o fi Diana caresicautasotulpetpu

Întrebări similare