| GasaiYuno a întrebat:

Cine vrea cont pe lady popular sa-mi dea fundita dau pe privat

Răspuns Câştigător
| Sonnora a răspuns:

Buzz

12 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

Eu vreau, iti trimit id-ul meu pe privat dar nu prea pot sa-mi dau seama cum sa-ti dau funda din moment ce nu ai raspuns la nici o intrebare de-a mea dar sunt sigura ca ne putem aranza noi cumva :d.

| Alecsyyya a răspuns:

Il vreau eu! Iti dau si funda

| GasaiYuno explică (pentru Alecsyyya):

Iti dau doar daca imi faci o descriere cu tara povestilor imaginta de tine astazi cam acum

| Alecsyyya a răspuns:

Altceva nu vrei? Pot sa te ajut cu altceva (idei pentru compuneri, figur de stil frumoase, un titlu sugestiv la o compunere, descrieri din natura).

| anonimathebest a răspuns:

Te rog, da-mi-l! raspunde-mi la o intrebare si`ti dau.Te roooog! Raspunde-mi la mai multe intrebari si-ti dau funda la toate!

| Keilly a răspuns:

Imi doresc foarte mult un cont...iti dau si eu funda daca mil dai:X:X adresa mea e adam_ioana2000...te rog

| lololooo a răspuns:

Ce nivel big grin?

| deeapa a răspuns:

Raspunde la intrebarea mea despre lady popular si iti voi da funda
si mil poti trimite pe privat plsss

| sweetyangel a răspuns:

Io vreau

| ramona420134 a răspuns:

Eu ce level

| mirunikkk a răspuns:

Eu vreau big grin
dau funda plus vot [-o