Întrebare recomandată | camelia17 a întrebat:

Colosseum munci externe a plecat cineva cu aceasta firma? este serioasa?

5 răspunsuri:
| Cirjan_Robert_1997 a răspuns:

Da asa este

| alin_8877 a răspuns:

Is cei mai mari mincinosi isi iau bani de pe noi,, iti dau un contract dupa ce platesti 520 de lei,,, firma aia exista in cluj un oras mare care ar trebui sa stie multi de firma asta Colosseum munci externe... teapa,,, noi suntem fraeri care am luat teapa trebuie sa mergem sa le dam foc,,,,,,,,,, la naiba de idioti,,,, dupa masa faina,,,,,,,

| Petrisor_Adriana_Mirela_1991 a răspuns:

A fost cineva plecat in Germania cu aceasta firma? este serioasa? va rog raspundeti...

| Muntianu_Ana_1990 a răspuns:

Feriti-va de ea!

| Czine_Julianna_1984 a răspuns:

BUNA. Firma COLOSSEUMUL MUNCII EXTERNE nu este serioasa. Anul trecut in septembrie ne- au facut contractul de mediere, ne -au luat o multime de bani. Au fost inselati 400 de oameni.