| justanotherprettyface a întrebat:

Credeti ca daca nu excelez la stiinte exacte posibilitatea de a pleca la studii in strainatate este mai mica?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca da, daca excelezi in stiinte umane, iti alegi studiile in functie de ceea ce vrei sa devii si calitatile pe care le ai. Succes!

1 răspuns:
| Pure.Sunshine a răspuns:

Depinde de studiile pe care vrei sa le faci. La fel ca in Romania, in strainatate facultatile sunt bazate pe un anumit numar de materii. Daca nu excelezi la stiinte exacte poti sa alegi o facultate bazata pe uman. Succes!