| MarianDobrican132 a întrebat:

Credeti ca meseria de bucatar va fi cautata in viitor fiindca vreau sa ma axez pe aceasta meserie?

3 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Oamenii au mereu nevoie de mancare, deci cred ca da. Nu cred ca vor fi luate de roboti sau de lanturile fast-food.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mancatul e baza.
Esti bucatar in fiecare zi toata viata la tine acasa ca doar trebuie sa mananci.

| Adry05 a răspuns:

Se deschid mai mereu localuri noi, pentru mare parte din ele e nevoie de bucătari. mă îndoiesc că o să ajungem, mai ales în românia, prea curând să ne facă un robot un preparat întreg, așa că meseria de bucătar deocamdată e sigură.