| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Cu ce ma ajuta muzica? Daca urmez un liceu sau o facultate de muzica ce o sa fie pe capul meu?

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Putine sanse sa ajungi ceva mare, iti urez succes!
PS: Fa ceva care iti face placere, degeaba canti daca nu iti place, stii ce zic.

| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Cu siguranta pe capul tau o sa fie multe note muzicale! Insa daca tu nu ai aceasta pasiune si talentul de care ai nevoie, niciodata nu vei ajunge un mare cantaret!
Fa ceea ce iti place! Trebuie sa ai ceva la care ai si talent, dar care sa iti si placa!
Bafta! Si succes in cariera ta!

mira
| mira a răspuns:

Muzica trebuie sa te aleaga ea pe tine.

| NAT0 a răspuns:

Urmezi conservatorul și poți ajunge profesor de muzică. ^^