Întrebare recomandată | ChrisJ a întrebat:

Cu ce te ajuta olimpiada la C#?
Buna seara TPU, de un timp sunt foarte preocupat de olimpiada la C# si as vrea sa va intreb daca stiti ce benficii ar aduce calificarea la nationala sau podium la nationala. Am auzit ca la unele facultati asigura o parte din intrare gen la UTCN Automatica si Calculatoare sau la Poli in Timisoara? Este adevarat? Orice raspuns imi poate fi de ajutor, multumesc anticipat >:

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Unele facultăți te primesc fără concurs pe locuri bugetate. Tu doar ia o medalie. Baftă