| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce trebuie să mă prezint la înscrierile pentru cursurile de canto?

Răspuns Câştigător
| Blexy22 a răspuns:

Buna! Eu cand am fost la cursurile de canto am primit un folmural care trebuia completat cu date din certificatul de nastere aaa si ce este mai important trebuie sa canti o particica dintr-o melodie.

Sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos!
pa

4 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

@Reiatsunami
Nu mă pot abține să nu-ți trag 2 dumnezăi.
Cum spuneam și în mesaj:
Subiect:Arată-ți fața jigeodie!
Mesaj:
Nu te ascunde după monitor! Ești un papă-lapte, văd că astă-zi ți-ai făcut contul doar pentru a mă călca pe nervi. Sunt sigur că ești un user mult mai vechi de cât actualul, și faci troll de tot căcatul.
Hai!, dă-mi un mesaj de pe contul oficial să te pun la punct i-ule.

Nu-mi este teamă să fac oficial ce ți-am scris, mamăăăă ce te-am ofensat târâtură.

| ahlrh a răspuns:

Iar tu? Ophiel, un inteligent (cu ajutorul lu' google) din spatele monitorului, chiar nu poți scoate ceva mai original din căpățâna aia de târâtură? Ești un inocent în lumea reală, n-ai personalitate. presupun că de aceea te aflii aici și te dai un important.
Să-nțeleg că tu ești târâtura1? (Reiatsunami)
Ești. n-am cuvinte, dispari, dispari să nu te văd!
Nu-ți mai fă răspunsuri din ceartă, că n-ai câștig.

„De ce, crezi că ești mai diferit?"
Yup, cel mai diferit. Un cocalar blond în adevăratul sens al cuvântului, cel puțin eu recunosc.

| Skylar a răspuns:

@Ryke lolololoolo so many buthurt
ce-ti mai place sa te dai dur dupa monitor bai rolling on the floor, de ce crezi ca esti mai diferit?

| Reiatsunami a răspuns:

Cu o bucata de peste in mana stanga.