| anonim_4396 a întrebat:

Cum actorii pling la comanda? as vrea mai multe variante, e foarte important p-u mine.multumesc anticipat :*

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Nu prea plang la comanda, ce vezi tu la tv sau la teatru este simpla apa. Dar stiu un truc care iti da lacrimile, in afara de ceapa, stai cu ochii deschisi fara sa clipesti 2-3 minute si or sa iti dea lacrimile.

| MisteriousGirl6868 a răspuns:

Eu joc intr-o piesa de teatru si ar trebui brusc sa pling, sunt o fire sensibila pling la filme, video-uri, emisiuni etc. dar nu pot plinge in acel moment oricit m-as stradui nu pot, la ce nenorociri nu m-as gindi lacrimile nu imi vin. poate stiti ponturi, sfaturi eu astept cu nerabdare.merci!