| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii zic unei fete ca imi place de ea si vrea sa fie cu mine.Multumesc anticipat. Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplutongue o iei intr-un loc sa fiti doar voi doi.de ex conduo acasatongue si atunci ii spui ce simti pentru ea:X si vezi cum reactioneaza:X totul o sa fie binelove struck succeslove struck funda?smug

3 răspunsuri:
| Teoxutzu a răspuns:

Din cate stiu eu,celor mai multor fete le place sa mearga la un reustaurant,mancati ceva,iar dupa aceea o scoti la plimbare undeva,pe o faleza preferabil,depinde de oras,oricum, fie un loc unde nimeni nu te cunoaste ca sa nu rada de tine si ea sa se simta jenata. Sper sa mearga, iti tin pumnii! Succes!

| DanDanik a răspuns (pentru Teoxutzu):

De tine ar rade cineva daca iesi in oras cu o fata...

| Teoxutzu a răspuns (pentru DanDanik):

Pai sunt o gramada de pramatii intr-un oras...in fine eu am vrut sa te ajut...treaba ta!