| JetBlueJet a întrebat:

Cum au ajuns marile branduri de haine atat de celebre? Doar prin faptul ca sunt produse de "calitate" si au si o nota de imaginatie?
*De exemplu Puma,Gucci,H&M etc.
Dar creatorii hainelor cum au devenit atat de cunoscuti? De exemplu Armani,Versace, Chanel etc.
FUNDA

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Intreaba-i pe :Razvan Ciobanu, Iulia Albu, Raluca Badulescu si Maurice Munteanu.Si mai ales pe Catalin Botezatulaughing

| RAY a răspuns:

Promovare plus multa creativitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Publicitate
Mai sunt si scumpe, si stii cum gandeste omul:
''E scump, deci e bun''

| GrigoreVarlam a răspuns:

Promovare.

| DELFINI a răspuns:

E vorba de promovare, publicitate. Nu stiu daca toate sunt de calitate, tu mai mult platesti brandul.