| blaa01 a întrebat:

Cum e la academia de politie din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Atymsd a răspuns:

In ultimii ani a inceput sa se intre cu medii mai mari,dar nu conteaza ca daca inveti vei lua sigur,oricum vei avea cateva probe de foc si aunme psihologicul la care cad foarte multi, sportul si in cele din urma scrisul, proba la romana, istorie, si o limba straina. Daca vrei sa fii admis trebuie sa faci doar un an de pregatire dar sa inveti cat de bine poti.

1 răspuns:
| Resurrection a răspuns:

Ei bine, concurenta a devenit din ce in ce mai mare. Pe langa asta. cred ca stii deja, 3 ani faci, admiterea este mai grea, si poate faptul ca stai la camin la ei daca nu esti obisnuit