| Aliutza a întrebat:

Cum este facultatea de asistenta sociala? Ce materii se invata si cate examene se dau la sfarsitul semestrului? Ce faci, mai exact, ca si asistent social (adica dupa ce termini studiile si ajungi sa lucrezi ca asistent social)? Dau fundita pentru cel mai complet raspuns si va multumesc anticipat pentru ca imi impartasiti experientele voastre.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră la ei pe site și iei toate informațiile de care ai nevoie.
Pa, pa.