| Claudiu566 a întrebat:

Cum mă pot înrola in armata? Nu mă interesează gradul său banii. Vreau sa fie doar o experienta. Trebuie să dau o probă eliminatorie?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil asa e cu probe si tampenii, in Anglia nu iti da nicio proba si te pregatesc ei pe teren in functie de ceea ce vrei sa devii. 1500 de lire pe luna salariu numa ca trebuie sa fi britanic cu acte. Da un telefon la MAPN care apartii din judetul tau.

| Claudiu566 explică (pentru mgtow):

Am zis că nu mă interesează salariul ( doar cazarea si mâncarea), nici nu vreau să am optiunea de avansare in grad. E obligatorie o probă eliminatorie? ( vreau sa fac armata in tara)

| mgtow a răspuns (pentru Claudiu566):

Din cate stiu da

| VreauSaFiuMilitar a răspuns:

Buna... trebuie sa mergi la centrul de informare recrutare din orasul, sectorul tau. Ai 18 ani? O sa faci niste analize si dai si probe sportive. Vrei voluntar sau cu contract?

| Claudiu566 explică (pentru VreauSaFiuMilitar):

20 de ani, vreau voluntar. Probele sportive au un anumit număr de persoane acceptate sau toți care trec standardul probelor intra?

| VreauSaFiuMilitar a răspuns (pentru Claudiu566):

Nu stiu sigur. Poti sa suni la biroul de informare recrutare sa intrebi.