| ramy31 a întrebat:

Cum pot afla ce drivere(audio, video.etc) trebuie unui calculator? fara sa-l deschid...si sa citesc pe piese.
un drive detector ceva... aveti idee ce pot face sa aflu ce drivere trebuie?

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Pai iti trebuie AIDA32 (fostul Everest), il descarci de pe net si-ti spune exact ce componente are calculatorul tau.

| badboyvlad a răspuns:

Pai dai click dreapta pe My Computer => si dai pe 'Propriets' => apoi depinde de windows (la 7 si vista ii in stanga sus 'Device Manager' -acolo ti le arata pe toate...La XP sincer nu mai stiu exact cauti pacolo tot dupa 'Device Manager'-iti da si aici toate driverele)
Sper ca ai inteles. big grin