| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

Cum pot face colaborari cu diferite branduri?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Trimitandu-le emailuri de prezentare cu oferta ta de servicii.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai sa le oferi?

| sierra1 a răspuns:

Ce firme ai in gând?

| Andreea_Brandus_1995 explică (pentru sierra1):

Nivea, Cosmia d-astea

| sierra1 a răspuns (pentru Andreea_Brandus_1995):

și cum vezi tu "colaborarea" cu ele, vânzându-le marfa?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cautati un loc de munca cinstit numai visa, de ce nu vrei sa te angajezi in Kaufland Cora Auchan sau Carrefour la casă? Vei avea banii tai vei face ceva asa stai si cauti pe net rahaturi colaborari cu branduri, ăia colaboreaza cu nume cunoscute nu cu tine, cine te cunoaste pe tine din brandurile celebre? Esti tu un nume ca Botezatu, sau Armani? Nu, deci numai visa ca trece timpul ajungi la 60 de ani si nu vei avea o pensie si atunci cine i ti va da bani? Nimeni, daca poti muncii si nu esti la pat sau in scaun cu rotile ce mai stai crezi ca te angajeaza cineva director? Poti astepta 100 de ani ca nu vei gasi posturi de director cu salariu 5000 de euro.

| Freya1 a răspuns:

Marea majoritate a persoanelor ce fac colaborări sunt vedete sau persoane cunoscute.Mai sunt și cei ce sunt vizualizați pe internet.
În rest habar nu am, cred ca trebuie sa ai și tu afacerea ta sau ceva.

| RaduRobertRO a răspuns:

Marketing afiliat, magazin online, etc.