| Laurentziu1234 a întrebat:

Cum pot sa fac o sponsorizare la firme gen coca cola si restul?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Pai ești tu renumit se vrei sa le faci, serios?

| Sn4k3 a răspuns:

Pai esti cunoscut sau le faci reclama la prietenii tai laughing?

| unvecin a răspuns:

Îi contactezi și le spui că ești dispus să îi ajuți cu o sponsorizare, dacă au vreun proiect la care ești dispus să aloci din bugetul tău. Nu mă aștept să refuze.

| danaieladaniela a răspuns:

Nu poti face sponsorizare findca nu esti cunoscut.

| NicolaeCristianAnonymous a răspuns:

Salut, Nu poti face o sponzorizare. Trebuie sa fi renumit gen ca Selly, Mimi, Andra gogan etc... Sau youtuber cu foarte multi abonati.
De obicei vloggeri sau alte firme fac sponsorizari la o firma.