| Paul980 a întrebat:

Cum pot sa scriu pe Yahoo Messenger 10 cu diacritice? va rog dati-mi raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Calin_4420 a răspuns:

Pai ca sa poti scrie cu : ţ ş î ă intri la start Control panel apoi Date, Time, Language and regional option si apoi Regional option and language si akol sus ai language dai pe el si setezi in limba romana iar apoi intri pe site-ul www.diacritice.ro iar apoi iti alegi windowsu.si iti descarci programul.il instalezi.si o sa mearga.

3 răspunsuri:
| claudiua a răspuns:

Tastatura ta trebuie sa fie in limba romana, pentru ca altfel nu vei reusi. In programul Yahoo Messenger s-a propus introducerea limbi romane la anul, dar tot trebuie sa ai tastatura in romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hjkm

| Paul980 explică:

Dau fundita