| MrFunky2 a întrebat:

Cum poti sa faci bani daca nu ai un loc de munca? Gen photoshop,chestii d-astea, cum sa le faci si cam cat castigi?

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Depinde cat esti de bun si cati clienti ai, nu e un job in care sa faci o suma exacta de bani in fiecare luna, faci exact cat muncesti si cati clienti ai. Poti sa muncesti mult si sa nu faci niciun ban, sau poti sa faci o gramada de bani...

| Betty12345678 a răspuns:

Dog-walker, nu stiu cat de mult ai de castigat din photoshop tinand cont ca majoritatea oamenilor il folosesc. Eventual ocupate de fotografie, ai nevoie de un aparat bun ce-i drept. Poti incerca ca si babysitter, ajutor casnic pentru vecini, sau chiar ceva job part-time.