| DUMBRAVA_1436 a întrebat:

Cum sa imi creiez un sait al meu.

11 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Învățând limba română.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Cu "creer" laughing!
Măi, du-te la şcoală şi lasă naibii prostiile.

pa, pa.

| Minks a răspuns:

Prima data deschide un abecedar si apoi sa ai pretentii sa iti "creiezi un sai al tau".

| Minnie a răspuns:

"Creiaza-ti " mai intai un vocabular, o ortografie si o gramatica excelenta pentru a scrie pe net

| Alex_9631 a răspuns:

"creez" mai duceti-va pe la scoala ma, pe urma invatati sa scrieti si sa faceti site-uri.
In fine. Pentru a crea un site, trebuie sa cunosti limbajul html, daca nu-l cunosti, invata-l. Sunt si programe care te ajuta fara limbaj html cum ar fi "Adobe Dreamweaver".
Aici e doar sa creezi. Daca vrei sa-l si publici trebuie sa cumperi un domeniu.de exemplu www.siteul.com sau.ro sau.net, de pe care poti partaja fisierele de pe computerul tau. Dar nu recomand pentru ca va trebui sa tii calculatorul deschis, sa poata functiona site-ul pentru altii. In acest caz va trebui sa-ti cumperi un domeniu. Atentie domenii gratuite nu exista! Cele gratuite se numesc subdomenii, dar nu vei avea acces la toate proprietatile unui site.
1.Cumparare domeniu
2.Cumparare hostdomain.

| PsT_6707 a răspuns:

Mai intai trebuie sa inveti sa scrii...

| winchesters a răspuns:

Buna
Intra aici : http://members.webs.com/s/signup?execution=e1s1
Sper sa te descurci mai departe.
O zi buna:x

| Traian a răspuns:

Mai intai invata HTML si CSS

| aly a răspuns:

Salut intra aicihttp://www.wix.com/ sau aicihttps://www.google.com/......rviceLogin
funda?

| Same.User a răspuns:

In primul rand ai nevoie de un spatiu pe net unde sa iti fie postat site-ul 24/7, fie el free sau preplatit. Dupa ce ai achizitionat domeniul si spatiul, ai nevoie de programe pentru crearea codului de baza.
Succes.

| inafewwdaysT a răspuns:

Scuza.ma dar cati ani ai?